syoss Shampoo Intense Curls, 440 ml

Skonsam rengöring & definierade lockar

52 kr 58 kr -10%

(118 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 440 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För vågigt & lockigt hår
  • Skonsam & mild rengöring
  • Med Panthenol-komplex

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Shampoo Intense Curls, 440 ml 52 kr (118 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 150 kr (600 kr / l)
Totalpris: 202 kr
Beskrivning

Shampoo Intense Curls från syoss rengör vågigt och lockigt hår skonsamt och ger en välvårdad känsla. Den specialanpassade formulan hjälper till att definiera dina lockar och vågor.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Panthenol-komplex: Innehåller en formula med 3 % Panthenol-fuktkomplex.
  • Lockdefinition: Hjälper till att definiera vågor och lockar.
  • Skonsam rengöring: Rengör håret milt och efterlämnar en välvårdad känsla.
  • Återvunnet flaskmaterial: Flaskan består till 100 % av återvunnen plast, med undantag för korken.

Artikelnr.: MUE-SYSL3
Innehåll: 440 ml
EAN: 4015100860504
Tillverkarnr.: SYSL3
Varumärken: syoss
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Shampoo Intense Curls

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder