syoss Power-Gel Max Hold, 250 ml

Pålitlig stylingkontroll & smidighet utan att klibba

59 kr 66 kr -11%

(236 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 250 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För välvårdade frisyrer
  • 48 timmars pålitlig stadga
  • Enkel styling & lätt att borsta ur

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Power-Gel Max Hold, 250 ml 59 kr (236 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 139 kr (927 kr / l)
Totalpris: 198 kr
Beskrivning

Power-Gel Max Hold från syoss är en hårgelé för välvårdade frisyrer, som lägger en stärkande matrix runt håret. Den ger rätt balans mellan långvarig stadga och smidighet.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Pålitlig stadga: Ger upp till 48 timmars stylingkontroll och hög motståndskraft.
  • Enkel användning: Gör det enkelt att styla och forma håret.
  • Utan rester: Klibbar inte och kan enkelt tvättas ur och borstas ur.

Artikelnr.: MUE-2986214
Innehåll: 250 ml
EAN: 9000100591058
Tillverkarnr.: 2986214
Varumärken: syoss
Hårtyper: För varje hårtyp
Användning: Gnugga en liten klick mellan handflatorna och arbeta in i håret.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Power-Gel Max Hold

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder