syoss Care Conditioner Repair, 440 ml

Stärker hårfibrerna på alla nivåer & ger smidighet

59 kr 66 kr -11%

(134 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 440 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Ofta köpt tillsammans med Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

syoss Care Conditioner Repair, 440 ml 59 kr (134 kr / l)
Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml 171 kr (684 kr / l)
Totalpris: 230 kr
Beskrivning
För torrt & skadat hår Med 5 % protein-vårdkomplex Reparerar & reder ut efter tvätten
Artikelnr.: MUE-3112763
Innehåll: 440 ml
EAN: 9000101785036
Tillverkarnr.: 3112763
Varumärken: syoss
Hårtyper: Skadat hår, Torrt hår
Användning: Arbeta in jämnt i fuktigt hår, låt verka kort och skölj noggrant.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Glycerin, Cetyl Esters, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Isopropyl Myristate, Isopropanol, Parfum, Dimethicone, Citric Acid, Amodimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Trideceth-10, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Limonene, Phenoxyethanol

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Care Conditioner Repair

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder