syoss Shampoo Intense Repair, 440 ml

Skonsam vård & skydd för smidigt och glansigt hår

52 kr 58 kr -10%

(118 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 440 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För torrt & skadat hår
  • Med proteinvårdande komplex & keratin
  • Rengör skonsamt & stärker strukturen

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Shampoo Intense Repair, 440 ml 52 kr (118 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 150 kr (600 kr / l)
Totalpris: 202 kr
Beskrivning

Shampoo Intense Repair från syoss har utvecklats speciellt för torrt och skadat hår för att rengöra det skonsamt och ge det ett välvårdat utseende.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • För torrt & skadat hår: Vårdar hårfibrerna och ger en smidig hårkänsla från rötterna till topparna.
  • Protein-vårdkomplex: Formulan med 3 % protein-vårdkomplex, hydrolyserat keratin och sojaprotein stärker hårstrukturen.
  • Skyddande effekt: Skyddar håret mot framtida påfrestningar.
  • Förpackning med återvunnet material: Flaskans kropp består till 100 % av återvunnen plast (med undantag för korken).

Artikelnr.: MUE-SYSR3
Innehåll: 440 ml
EAN: 4015100860382
Tillverkarnr.: SYSR3
Varumärken: syoss
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Shampoo Intense Repair

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder