syoss Keratin Heat Värmeskyddsspray, 200 ml

Pålitligt värmeskydd & frizz-kontroll för din styling

61 kr 68 kr -10%

(305 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 200 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För fuktigt & torrt hår
  • Värmeskydd upp till 230 °C
  • Formula med keratin & panthenol

Ofta köpt tillsammans med Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

syoss Keratin Heat Värmeskyddsspray, 200 ml 61 kr (305 kr / l)
Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml 171 kr (684 kr / l)
Totalpris: 232 kr
Beskrivning

Keratin Heat Värmeskyddsspray från syoss förbereder håret optimalt för styling med hårfön, plattång eller locktång. Den värmeaktiverade formulan skyddar mot värme och ger långvarigt definierade frisyrer.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Pålitligt skydd: Ger värmeskydd vid användning av stylingverktyg upp till 230 °C.
  • Frizz-kontroll: Ger upp till 2 gånger bättre frizz-kontroll jämfört med obehandlat hår.
  • Vårdande formula: Innehåller keratin, panthenol samt niacinamid för en smidig och silkeslen känsla utan att tynga ner håret.
  • Mångsidig användning: Passar för fuktigt eller torrt hår och hjälper dig att skapa raka, lockiga eller vågiga frisyrer.

Artikelnr.: MUE-SYFS2
Innehåll: 200 ml
EAN: 4015100860146
Tillverkarnr.: SYFS2
Varumärken: syoss
Användning: Spraya i torrt eller handdukstorkat hår innan du fönar eller använder värmeverktyg. Skölj inte.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Keratin Heat Värmeskyddsspray

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder