syoss Hårmask Intense Keratin, 400 ml

Intensiv vård av hårstrukturen & en silkeslen känsla

63 kr 71 kr -11%

(158 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 400 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För svagt & skört hår
  • Formel med keratin & sheasmör
  • Snabb verkningstid på 2-3 min.

Ofta köpt tillsammans med Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

syoss Hårmask Intense Keratin, 400 ml 63 kr (158 kr / l)
Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml 171 kr (684 kr / l)
Totalpris: 234 kr
Beskrivning

syoss Hårmask Intense Keratin har utvecklats speciellt för svagt och skört hår. Dess formula hjälper till att vårda hårstrukturen och ger en silkeslen känsla.

Alla fördelar i korthet:

  • För svagt hår: Speciellt anpassad efter behoven hos svagt och skört hår.
  • Formel med keratin: Hjälper till att vårda hårstrukturen på ett målinriktat sätt.
  • Med sheasmör: Innehåller vårdande sheasmör som ger en silkeslen känsla.
  • Krämig konsistens: Fördelas enkelt och skonsamt i vått hår.

Användning: Fördela försiktigt i vått hår 1-2 gånger i veckan, låt verka i 2-3 minuter och skölj noggrant ur efter tvätt.


Artikelnr.: MUE-SYT4K
Innehåll: 400 ml
EAN: 4015100860863
Tillverkarnr.: SYT4K
Varumärken: syoss
Användning: Arbeta in inpackningen försiktigt i fuktigt hår. Skölj av den noggrant efter några minuter.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Hårmask Intense Keratin