syoss Djupverkande Balsam Intense Keratin, 250 ml

Intensiv hårvård & förbättrad utredning utan verkningstid

52 kr 58 kr -10%

(208 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 250 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För svagt & skört hår
  • Med 12 % keratinuppbyggande komplex
  • Vård utan att tynga ner

Ofta köpt tillsammans med Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

syoss Djupverkande Balsam Intense Keratin, 250 ml 52 kr (208 kr / l)
Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml 171 kr (684 kr / l)
Totalpris: 223 kr
Beskrivning

Det djupverkande balsamet Intense Keratin från syoss är ett flytande balsam för svagt och skört hår som fyller ut hårstrukturen och vårdar håret utan att tynga ner det. Formulan är rikare än ett balsam och samtidigt lättare än en hårinpackning.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • För svagt & skört hår: Ger upp till 20 gånger starkare hår jämfört med obehandlat hår.
  • 12 % keratinuppbyggande komplex: Fyller ut hårstrukturen på ett riktat sätt.
  • Vård utan att tynga ner: Ger en smidig känsla och reder ut håret.
  • Enkel applicering: Ger förbättrad utredning helt utan extra verkningstid.

Artikelnr.: MUE-SYCK1
Innehåll: 250 ml
EAN: 4015100860467
Tillverkarnr.: SYCK1
Varumärken: syoss
Användning: Arbeta in jämnt i fuktigt hår, låt verka kort och skölj noggrant.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Djupverkande Balsam Intense Keratin