syoss Creme Gel Curl, 250 ml

Starkt håll & definition för ditt hår

61 kr 68 kr -10%

(244 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 250 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För lockar & vågor
  • Starkt, långvarigt håll
  • 3-i-1-formula för vård & styling

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Creme Gel Curl, 250 ml 61 kr (244 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 139 kr (927 kr / l)
Totalpris: 200 kr
Beskrivning

Creme Gel Curl från syoss är en hårgel för lockar och vågor som ger tydlig definition och långvarigt håll. 3-i-1-formulan passar perfekt för Curly Hair-metoden och kombinerar styling, vård och definition.

Alla fördelar i korthet:

  • Starkt håll: Ger lockar och vågor långvarig definition utan att tynga ner håret.
  • 3-i-1-formula: Kombinerar styling, vård och definition i en och samma produkt.
  • Vårdande ingredienser: Innehåller ett vitaminkomplex, ricinolja och kokosolja.
  • Skydd mot friss: Motverkar friss och lämnar inga synliga rester.
  • Smidig känsla: Ger en smidig känsla i håret och definierade lockar.

Användning: Fördela jämnt i vått hår. När håret har torkat, krama försiktigt ur den hinna som har bildats för en naturlig finish.


Artikelnr.: MUE-SYCU1
Innehåll: 250 ml
EAN: 4015100892802
Tillverkarnr.: SYCU1
Varumärken: syoss
Användning: Gnugga en liten klick mellan handflatorna och arbeta in i håret.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Creme Gel Curl

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder