syoss Care Shampoo Men Clean & Cool, 440 ml

Vårdande hårrengöring och stärkande effekt inifrån

59 kr 66 kr -11%

(134 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 440 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För män
  • Med 3 % Menthol-Fresh-Komplex
  • Stärker håret inifrån

Ofta köpt tillsammans med GARNIER Respons Nourishing Conditioner with Coconut Milk & Macadamia, 250 ml

syoss Care Shampoo Men Clean & Cool, 440 ml 59 kr (134 kr / l)
GARNIER Respons Nourishing Conditioner with Coconut Milk & Macadamia, 250 ml 42 kr (168 kr / l)
Totalpris: 101 kr
Beskrivning

Care Shampoo Men Clean & Cool från syoss är ett flytande schampo för män som vårdar håret och stärker det inifrån.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • För män: Särskilt anpassat efter behoven hos mäns hår.
  • Menthol-Fresh-Komplex: Formula med 3 % Menthol-Fresh-Komplex.
  • Stärkande vård: Stärker håret inifrån.

Artikelnr.: MUE-2995017
Innehåll: 440 ml
EAN: 5201143747806
Tillverkarnr.: 2995017
Varumärken: syoss
Hårtyper: För varje hårtyp
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Care Shampoo Men Clean & Cool

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder