Blink Luftreningspärlor Lavendel, 340 g

Kontinuerlig frisk doft för dina rum

18 kr 21 kr -14%

(53 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 340 g

I lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast måndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För hemmets rum
  • Kontinuerlig lavendeldoft
  • Justerbar doftintensitet

Ofta köpt tillsammans med Durance Doftbouquett Bomullsblomma Refill, 250 ml

Blink Luftreningspärlor Lavendel, 340 g 18 kr (53 kr / kg)
Durance Doftbouquett Bomullsblomma Refill, 250 ml 228 kr (912 kr / l)
Totalpris: 246 kr
Beskrivning

Luftreningspärlorna Lavendel från Blink är en luftrenare i pärlformat för hemmets rum. De avger kontinuerligt en behaglig lavendeldoft och skapar en frisk atmosfär i dina rum.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Kontinuerlig doftavgivning: Pärlorna avger doft jämnt.
  • Justerbar intensitet: Doftintensiteten kan anpassas genom att dra av etiketten på locket.
  • Diskret design: Behållaren har en diskret design och passar väl in i hemmets rum.

Användning: Dra av etiketten på locket för att justera önskad doftintensitet.


Artikelnr.: MUE-2023610
Innehåll: 340 g
EAN: 2200241761250
Tillverkarnr.: 2023610
Varumärken: Blink
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Blink Luftreningspärlor Lavendel

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder