L'ORÉAL PARIS Elvital Fibralogy Volymschampo, 300 ml

Skonsam rengöring för märkbart mer volym & fyllighet

Ny!

63 kr 71 kr -11%

(210 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 ml

I lager från 12. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans måndag, 19. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För fint hår
  • Med den aktiva ingrediensen Filloxan
  • Rengör skonsamt & tynger inte ner

Ofta köpt tillsammans med L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvital Fibralogy Volymschampo, 300 ml 63 kr (210 kr / l)
L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml 63 kr (252 kr / l)
Totalpris: 126 kr
Beskrivning

Elvital Fibralogy volymschampo från L'ORÉAL PARIS rengör fint hår skonsamt från rötterna till topparna och ger en känsla av fylligare hår.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • För fint hår: Rengör skonsamt från rötterna till topparna utan att tynga ner håret.
  • Med Filloxan: Den aktiva ingrediensen tränger in i hårfibern och stärker håret vid varje användning.
  • Märkbart fylligare: Ger en känsla av mer volym och fyllighet.

Artikelnr.: MUE-AA806100
Innehåll: 300 ml
EAN: 3600524139742
Tillverkarnr.: AA806100
Varumärken: L'ORÉAL PARIS
Hårtyper: Tunt hår
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulphate, Hexylene Glycol, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Lactic Acid, Alcohol Denat, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Carbomer, Citric Acid, Citronellol, Parfum

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Tyskland, www.loreal.com/de-at/austria

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för L'ORÉAL PARIS Elvital Fibralogy Volymschampo

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder