KORRES Pure Greek Olive Duschgel Olive Fig, 250 ml

Mild rengöring och välvårdad hudkänsla varje dag

Ny!

155 kr

(620 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 250 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För alla hudtyper
  • Med fikondoft & olivblad
  • Krämigt löddrande & milt

Ofta köpt tillsammans med KORRES Pure Greek Olive Shampoo, 250 ml

KORRES Pure Greek Olive Duschgel Olive Fig, 250 ml 155 kr (620 kr / l)
KORRES Pure Greek Olive Shampoo, 250 ml 191 kr (764 kr / l)
Totalpris: 346 kr
Beskrivning

Pure Greek Olive Duschgel Olive Fig från KORRES är en duschgel för daglig kroppsvård för alla hudtyper. Den rengör kroppen milt och lämnar huden behagligt mjuk.

Alla fördelar i korthet:

  • För alla hudtyper: Passar perfekt för daglig användning.
  • Mild rengöring: Den krämigt löddrande konsistensen rengör kroppen skonsamt.
  • Utvalda ingredienser: Formula med olivbladsextrakt från Kreta och en fin fikondoft.
  • Fuktbalans: Kan bidra till att bevara hudens naturliga fukthalt.

Artikelnr.: MUE-21009421
Innehåll: 250 ml
EAN: 5203069108792
Tillverkarnr.: 21009421
Varumärken: KORRES
Hudtyp: för alla hudtyper
Användning: Gnid in och löddra lotionen i handflatorna. Fördela sedan försiktigt på fuktig hud och skölj sedan noggrant av.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Tyskland, de.korres.com

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för KORRES Pure Greek Olive Duschgel Olive Fig