syoss Styling Gel Power Hold, 150 ml

Starkt håll & vård för din styling

57 kr 64 kr -11%

(380 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 150 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans måndag, 26. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För en stärkt hårstruktur
  • Med Panthenol & Niacinamid
  • Pålitlig styling varje dag

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Styling Gel Power Hold, 150 ml 57 kr (380 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 139 kr (927 kr / l)
Totalpris: 196 kr
Beskrivning

Styling Gel Power Hold från syoss är en hårgel för daglig hårvård och styling. Formulan ger en stärkt hårstruktur vid styling.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Vårdande komplex: Innehåller ett vitaminkomplex med Panthenol och Niacinamid.
  • Stärkt hår: Bidrar till en stärkt hårstruktur.

Artikelnr.: MUE-2986743
Innehåll: 150 ml
EAN: 5410091775216
Tillverkarnr.: 2986743
Varumärken: syoss
Hårtyper: För varje hårtyp
Användning: Gnugga en liten klick mellan handflatorna och arbeta in i håret.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Styling Gel Power Hold

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder