syoss Power Hold Gel Ultra Strong, 250 ml

Pålitlig stylingkontroll för extrema looks

59 kr 66 kr -11%

(236 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 250 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För alla hårtyper
  • Upp till 48 h hållbarhet & kladdfri
  • Formel med vitaminkomplex

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Power Hold Gel Ultra Strong, 250 ml 59 kr (236 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 139 kr (927 kr / l)
Totalpris: 198 kr
Beskrivning

Power Hold Gel Ultra Strong från syoss är en hårgel för alla hårtyper som ger dig upp till 48 timmars stylingkontroll med ultrastark stadga. Den passar perfekt för att forma och modellera extrema looks med precision.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Stark stadga: Ger dig upp till 48 timmars stylingkontroll för extrema looks.
  • Lämnar inga rester: Lämnar inga synliga rester och klibbar inte ihop håret.
  • Vårdande formula: Berikad med vitaminkomplex som ger håret glans.
  • Behaglig textur: Övertygar med en kladdfri textur.
  • Flexibel användning: Kan enkelt användas i fuktigt eller torrt hår.

Artikelnr.: MUE-2986291
Innehåll: 250 ml
EAN: 9000100654074
Tillverkarnr.: 2986291
Varumärken: syoss
Hårtyper: För varje hårtyp
Användning: Gnugga en liten klick mellan handflatorna och arbeta in i håret.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Power Hold Gel Ultra Strong

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder