syoss Permanent Hårfärgning, Hasselnöt - 5_8 (115 ml)

Intensivt färgresultat & 100 % gråhårstäckning

79 kr 88 kr -10%

(687 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Färg: Hasselnöt - 5_8

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans måndag, 26. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Passar alla hårtyper
  • Upp till 100 dagars färgintensitet
  • Med hårinpackning & keratin

Ofta köpt tillsammans med milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

syoss Permanent Hårfärgning, Hasselnöt - 5_8 (115 ml) 79 kr (687 kr / l)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) 285 kr (300 kr / l)
Totalpris: 364 kr
Beskrivning

Den permanenta hårfärgningen från syoss ger ett långvarigt färgresultat och tillförlitlig täckning. Den droppfria formulan möjliggör en exakt applicering, medan den medföljande hårinpackningen vårdar håret efter färgningen.

Alla fördelar i korthet:

  • Hög färgintensitet: Ger en intensiv hårfärg i upp till 100 dagar.
  • Tillförlitlig gråhårstäckning: För 100 % täckning av grått hår.
  • Djupvård med keratin: Hårfärgen och den medföljande hårinpackningen stärker håret inifrån och jämnar ut hårets yta.
  • Exakt applicering: Den droppfria formulan underlättar en jämn applicering.

Användning: Följ de exakta uppgifterna och anvisningarna i bipacksedeln.


Artikelnr.: MUE-SB580
Innehåll: 115 ml
EAN: 4015100817423
Tillverkarnr.: SB580
Varumärken: syoss
Ingredienser (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Ammonium Hydroxide, Glyceryl Stearate Se, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Sodium Laureth Sulfate, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Ethanolamine, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Sulfite, Parfum, Oleic Acid, Glycerin, Resorcinol, 2-Methylresorcinol, Etidronic Acid, Carbomer, Potassium Hydroxide, Ascorbic Acid, Hydrolyzed Keratin, Linalool, Citronellol, M-Aminophenol, Dipropylene Glycol, Terpineol, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Sodium Sulfate, Benzoic Acid

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Peg-40 Castor Oil, Etidronic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Sodium Benzoate

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Behentrimoniumchloride, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Hydrolyzed Keratin, Magnesium Citrate, Magnesium Chloride, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Isopropyl Myristate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, Parfum, Amodimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isopropanol, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Ceteareth-20, Linalool, Trideceth-10, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Phenoxyethanol, Coumarin, Trideceth-5, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate

Hårfärger - Viktiga säkerhetsinstruktioner och varningar
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Permanent Hårfärgning

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder