syoss Djupverkande balsam Intense Repair, 250 ml

Rik vård & stärkande effekt för smidigt hår

52 kr 58 kr -10%

(208 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 250 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Ofta köpt tillsammans med Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

syoss Djupverkande balsam Intense Repair, 250 ml 52 kr (208 kr / l)
Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml 171 kr (684 kr / l)
Totalpris: 223 kr
Beskrivning
För torrt & skadat hår Med 9 % proteinvårdskomplex Utreder utan att tynga ner
Artikelnr.: MUE-SYCR1
Innehåll: 250 ml
EAN: 4015100860986
Tillverkarnr.: SYCR1
Varumärken: syoss
Användning: Arbeta in jämnt i fuktigt hår, låt verka kort och skölj noggrant.
Mer information

Det djupverkande balsamet Intense Repair från syoss är ett flytande balsam för torrt och skadat hår som reder ut håret och ger ett välvårdat utseende.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • För skadat hår: Speciellt utvecklat för behoven hos torrt och skadat hår.
  • Proteinvårdskomplex: Formulan med 9 % proteinvårdskomplex stärker hårfibrerna.
  • Vård utan tyngd: Reder ut håret effektivt utan att tynga ner det.
  • Med keratin & sojaprotein: Innehåller hydrolyserat keratin samt sojaprotein för en smidig känsla.

Användning: Applicera i vått hår efter schamponering. Kräver ingen verkningstid och skölj sedan ur noggrant.


Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Tyskland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Djupverkande balsam Intense Repair