SPEICK NATURAL AKTIV Hair Conditioner, 150 ml

För naturlig glans & vitalitet

105 kr

(700 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 150 ml

Bara 6 styck kvar på lager

Leverans senast onsdag, 07. oktober om du beställer senast tisdag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För alla hårtyper
  • Reparerar & stärker
  • Återfuktar

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

SPEICK NATURAL AKTIV Hair Conditioner, 150 ml 105 kr (700 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml 167 kr (668 kr / l)
Totalpris: 272 kr
Beskrivning

Gör håret silkeslent, glänsande och smidigt. Vårdkomplexet med extrakt från svart havre och sockerbetor ger intensiv fukt och stärker hårstrukturen. Arganolja ger håret en frisk glans. För oemotståndligt vackert hår.

Artikelnr.: XEC-SYN-61124
Innehåll: 150 ml
EAN: 4009800001275
Tillverkarnr.: 61124
Varumärken: SPEICK
Hårtyper: För varje hårtyp
Produktfunktion: Vegansk
Fri från: Mikroplaster, Mineraloljor, Parabener, Silikoner, Syntetiska doftämnen, Syntetiska färgämnen, Djurförsök, Gluten, Laktos
Certifikater: BDIH
Användning: Arbeta in jämnt i fuktigt hår, låt verka kort och skölj noggrant.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Valeriana Celtica Extract, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Avena Strigosa (Oat) Seed Extract, Inulin, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolized Wheat Protein, Glycerin, Sucrose Stearate, Pca Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Ether, Decyl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate, Coco Glycerides, Cetyl Palmitate, Parfum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Lecithin, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Linalool, Lavandula Oil/Extract, Linalyl Acetate, Pogostemon Cablin Oil, Pinene

Juridisk information
Tillverkare: Speick Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Benzstr. 9, 70771, Leinfelden-Echterdingen, Tyskland, info@speick.de, www.speick.de/de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för SPEICK NATURAL AKTIV Hair Conditioner

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder