L'ORÉAL PARIS Elvital Shampoo Öl Magique, 300 ml

Skonsam rengöring & följsamhet för glansfullt hår

Ny!

63 kr 71 kr -11%

(210 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För torrt hår
  • Med marula- & kameliaolja
  • Silikonfri formula

Ofta köpt tillsammans med L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvital Shampoo Öl Magique, 300 ml 63 kr (210 kr / l)
L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml 63 kr (252 kr / l)
Totalpris: 126 kr
Beskrivning

Elvital Shampoo Öl Magique från L'ORÉAL PARIS är ett flytande schampo för torrt hår som rengör skonsamt och ger en följsam känsla.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • För torrt hår: Särskilt anpassat efter torrt hårs behov.
  • Värdefulla oljor: Formula berikad med marulaolja och kameliaolja.
  • Utan silikoner: Ger silikonfri vård för ditt hår.
  • Lättare att kamma: Gör håret lättare att kamma efter tvätt.
  • Följsamhet & glans: Ger en välvårdad känsla och diskret glans.

Artikelnr.: MUE-AA858200
Innehåll: 300 ml
EAN: 3600524160470
Tillverkarnr.: AA858200
Varumärken: L'ORÉAL PARIS
Hårtyper: Normalt hår
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, CI 19140 (Yellow 5), Dicaprylyl Ether, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Oleyl Alcohol, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Salicylic Acid, Polyquaternium 7, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Limonene, Linalool, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Carvone, Caramel, Gardenia Taitensis (Tiare) Flower, Rosa Canina Flower Extract, Citric Acid, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Tyskland, www.loreal.com/de-at/austria

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för L'ORÉAL PARIS Elvital Shampoo Öl Magique

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder