L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Hydra Hyaluronic Pure, 300 ml

Fräsch känsla från rötter till toppar

Ny!

63 kr 71 kr -11%

(210 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 ml

Bara 5 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast måndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För fet hårbotten & torra längder
  • Med salicylsyra & hyaluronsyra
  • Rengör & vårdar utan att tynga ner

Ofta köpt tillsammans med L'ORÉAL PARIS ELVITAL Color Shine Deep Purple Mask, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Hydra Hyaluronic Pure, 300 ml 63 kr (210 kr / l)
L'ORÉAL PARIS ELVITAL Color Shine Deep Purple Mask, 250 ml 74 kr (296 kr / l)
Totalpris: 137 kr
Beskrivning

Elvital Schampo Hydra Hyaluronic Pure från L'ORÉAL PARIS är ett flytande schampo som är särskilt utvecklat för behoven hos fet hårbotten och torra hårlängder. Det ger en ren, fräsch och välvårdad känsla från rötter till toppar.

Alla fördelar i korthet:

  • Särskilt anpassat: Perfekt för fet hårbotten och torra hårlängder.
  • Utvalda ingredienser: Formula med salicylsyra och hyaluronsyra.
  • Målinriktad rengöring: Befriar på ett tillförlitligt sätt hårbotten från överflödigt fett och produktrester.
  • Vård utan tyngd: Vårdar hårlängderna utan att tynga ner håret.

Artikelnr.: MUE-AA809300
Innehåll: 300 ml
EAN: 3600524140069
Tillverkarnr.: AA809300
Varumärken: L'ORÉAL PARIS
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Cocamide Mea, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hyaluronate, Salicylic Acid, Dimethyl Phenethyl Acetate, Limonene, Carvone, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexylene Glycol

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Tyskland, www.loreal.com/de-at/austria

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Hydra Hyaluronic Pure

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder