L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Color Glans 2-in-1 Färgskydd, 300 ml

Tidsbesparande vård & strålande glans

Ny!

71 kr

(237 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 ml

Bara 6 styck kvar på lager

Leverans senast fredag, 09. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Ofta köpt tillsammans med L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Color Glans 2-in-1 Färgskydd, 300 ml 71 kr (237 kr / l)
L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml 71 kr (284 kr / l)
Totalpris: 142 kr
Beskrivning
För färgbehandlat & färgat hår Med Vitamin Cg & UVB-filter Rengör & vårdar i ett steg
Artikelnr.: MUE-AA788700
Innehåll: 300 ml
EAN: 3600524137823
Tillverkarnr.: AA788700
Varumärken: L'ORÉAL PARIS
Hårtyper: Färgat hår
Användning: Fördela produkten jämnt på kroppen och håret. Skölj sedan noggrant.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Ascorbyl Glucoside, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxy Citronellal, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Linalool, Pinene, Amodimethicone, Carbomer, Carvone, Geranyl Acetate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Lemon Peel Oil, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Tyskland, www.loreal.com/de-at/austria

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Color Glans 2-in-1 Färgskydd