L'ORÉAL PARIS Elvital Color Glans Färgskydd Schampo, 400 ml

Skonsam rengöring & skydd av färgintensiteten för strålande glans

Ny!

78 kr 87 kr -10%

(195 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 400 ml

Bara 6 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast måndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Ofta köpt tillsammans med L'ORÉAL PARIS ELVITAL Color Shine Deep Purple Mask, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvital Color Glans Färgskydd Schampo, 400 ml 78 kr (195 kr / l)
L'ORÉAL PARIS ELVITAL Color Shine Deep Purple Mask, 250 ml 74 kr (296 kr / l)
Totalpris: 152 kr
Beskrivning
För färgat & slingbehandlat hår Krämig textur & silkeslent hår Med Vitamin Cg & UVB-filter
Artikelnr.: MUE-AA787800
Innehåll: 400 ml
EAN: 3600524137731
Tillverkarnr.: AA787800
Varumärken: L'ORÉAL PARIS
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Diaminopyrimidine Oxide, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Arginin, Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Amodimethicone, Biotin, Carbomer, Citric Acid, Hexylene Glycol, Parfum

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Tyskland, www.loreal.com/de-at/austria

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för L'ORÉAL PARIS Elvital Color Glans Färgskydd Schampo