Duchesse Intimtvätt Sensitive, 300 ml

Mild och skonsam rengöring varje dag

Ny!

24 kr

(80 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 ml

I lager från 12. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans måndag, 19. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För känslig hud
  • Utan parfymämnen & färgämnen
  • Mild tvättlotion

Ofta köpt tillsammans med Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Duchesse Intimtvätt Sensitive, 300 ml 24 kr (80 kr / l)
Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml 190 kr (760 kr / l)
Totalpris: 214 kr
Beskrivning

Intimtvätt Sensitive är en fast tvål för mild rengöring. Den neutrala formuleringen är helt fri från parfymämnen och färgämnen.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Sensitive-formula: Särskilt utvecklad för mild och skonsam rengöring.
  • Utan parfymämnen: Helt utan tillsatta parfymämnen.
  • Utan färgämnen: Innehåller inga tillsatta färgämnen.

Artikelnr.: MUE-5123
Innehåll: 300 ml
EAN: 4068829051203
Tillverkarnr.: 5123
Varumärken: Duchesse
Hudtyp: känslig hud
Juridisk information
Tillverkare: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Tyskland, chh-cosmetic.de

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Duchesse Intimtvätt Sensitive