Duchesse Intimtvätt Fresh, 300 ml

Skonsam rengöring för det yttre intimområdet

Ny!

24 kr

(80 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 ml

I lager från 12. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans måndag, 19. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För känslig hud
  • Med kamomillextrakt & mjölksyra
  • Kan användas dagligen

Ofta köpt tillsammans med Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Duchesse Intimtvätt Fresh, 300 ml 24 kr (80 kr / l)
Plantur Plantur 39 Shampoo Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml 190 kr (760 kr / l)
Totalpris: 214 kr
Beskrivning

Intimtvätt Fresh ger en skonsam och mild rengöring av det yttre intimområdet. Den är särskilt anpassad efter pH-värdet hos känslig hud och kan enkelt integreras i den dagliga vården.

Alla fördelar i korthet:

  • Skonsam rengöring: Rengör det yttre intimområdet extra milt.
  • Anpassad formula: Anpassar sig optimalt efter pH-värdet hos känslig hud.
  • Daglig användning: Lämplig för daglig användning.
  • Utvalda ingredienser: Formula med kamomillextrakt och mjölksyra.

Artikelnr.: MUE-5102
Innehåll: 300 ml
EAN: 4068829051005
Tillverkarnr.: 5102
Varumärken: Duchesse
Juridisk information
Tillverkare: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Tyskland, chh-cosmetic.de

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Duchesse Intimtvätt Fresh