BARFUSS Isgel, 100 ml

Uppfriskande vård för trötta ben och fötter

Ny!

20 kr

(200 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 100 ml

Bara 5 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För ben och fötter
  • Med pepparmyntsolja & panthenol
  • Kylande och uppfriskande vård

Ofta köpt tillsammans med BARFUSS Intensiv Fotkräm, 75 ml

BARFUSS Isgel, 100 ml 20 kr (200 kr / l)
BARFUSS Intensiv Fotkräm, 75 ml 26 kr (347 kr / l)
Totalpris: 46 kr
Beskrivning

Isgelen från BARFUSS är en gel för benen med kylande effekt som fräschar upp trötta och ansträngda ben och fötter.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Kylande vård: Fräschar upp trötta och ansträngda ben och fötter.
  • Med pepparmyntsolja: En viktig ingrediens i formuleringen.
  • Med panthenol: Innehåller vårdande panthenol.

Artikelnr.: MUE-5304/100-BAR03
Innehåll: 100 ml
EAN: 4008576419147
Tillverkarnr.: 5304/100 BAR03
Varumärken: BARFUSS
Hudtyp: för alla hudtyper
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: TITANIA® Fabrik GmbH, Fortuna Str. 8-14, 42489, Wülfrath, Tyskland, www.titania-fabrik.de/startseite

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för BARFUSS Isgel

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder