BARFUSS Intensiv Fotkräm, 75 ml

Intensiv fuktgivare för daglig vård

Ny!

26 kr

(347 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 75 ml

Bara 5 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För torra & ansträngda fötter
  • Fruktig, fräsch doft & urea
  • Rik formula & för diabetiker

Ofta köpt tillsammans med BARFUSS Fotbadsalt, 450 g

BARFUSS Intensiv Fotkräm, 75 ml 26 kr (347 kr / l)
BARFUSS Fotbadsalt, 450 g 29 kr (64 kr / kg)
Totalpris: 55 kr
Beskrivning

BARFUSS Intensiv fotkräm vårdar torra och ansträngda fötter med en rik formula för daglig användning. Den tillför intensiv fukt och minskar känslan av torrhet.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Rik formula: Med urea, allantoin och glycerin för intensiv fuktförsörjning.
  • För särskilda behov: Även lämplig för diabetiker.
  • Behaglig doft: Efterlämnar en fruktig och fräsch doft.
  • Minskar torrhet: Minskar märkbart känslan av torrhet i huden.

Artikelnr.: MUE-57575
Innehåll: 75 ml
EAN: 2200313696190
Tillverkarnr.: 57575
Varumärken: BARFUSS
Hudtyp: torr hud
Användning: Massera försiktigt in torra och rena fötter. Låt krämen absorberas väl.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Tyskland, chh-cosmetic.de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för BARFUSS Intensiv Fotkräm

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder