Bali Care BALI CURLS Deep Repair Mask, 200 ml

Silikonfri hårmask med sheasmör & kokosolja

139 kr 155 kr -10%

(695 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 200 ml

Bara 9 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast måndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Speciellt för lockigt hår
  • Fyllig vegansk formula
  • Exotisk doft

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

Bali Care BALI CURLS Deep Repair Mask, 200 ml 139 kr (695 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 139 kr (927 kr / l)
Totalpris: 278 kr
Beskrivning

Den veganska och fylliga Deep Repair Mask från BALI CARE är särskilt utvecklad för vård av lockigt hår. Sheasmör, kokosolja och avokadoolja tillför håret intensiv fukt och bidrar till en mjuk känsla. Den exotiska doften ger dessutom en härlig upplevelse under användningen.

Artikelnr.: BALI-04262391990001
Innehåll: 200 ml
EAN: 4262391990001
Tillverkarnr.: 1010020
Varumärken: Bali Care
Produktlinjer: BALI CURLS
Hårtyper: För varje hårtyp, Lockigt hår
Produktfunktion: Vegansk
Fri från: Parabener, Silikoner, Sulfater, Djurförsök
Användning: Arbeta in inpackningen försiktigt i fuktigt hår. Skölj av den noggrant efter några minuter.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin Soja Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetrimoniumchlorid, Betaine, Behentrimonium Methosulfate, Panthenol, Sodium Benzoate, Parfum, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glyceryl Stearate Se, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Linalool, Citric Acid, Limonene, Cananga Odorata Flower Extract, Benzoic Acid

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: BALI TREATMENT GMBH, Karfreitstraße 17/1/1, 9020, Klagenfurt am Wörthersee, Österrike, www.bali-care.com/de-de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för BALI CURLS Deep Repair Mask

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder