L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Color Glans Färgskydd, 300 ml

Skonsam hårrengöring & bevarad strålande färgintensitet

Ny!

63 kr 71 kr -11%

(210 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Ofta köpt tillsammans med L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Color Glans Färgskydd, 300 ml 63 kr (210 kr / l)
L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml 63 kr (252 kr / l)
Totalpris: 126 kr
Beskrivning
För färgat & slingat hår Med Vitamin Cg & UVB-filter Bevarar glans & färgintensitet
Artikelnr.: MUE-AA786100
Innehåll: 300 ml
EAN: 3600524137564
Tillverkarnr.: AA786100
Varumärken: L'ORÉAL PARIS
Hårtyper: Färgat hår
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Ascorbyl Glucoside, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxy Citronellal, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Linalool, Pinene, Amodimethicone, Carbomer, Carvone, Geranyl Acetate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Lemon Peel Oil, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Tyskland, www.loreal.com/de-at/austria

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för L'ORÉAL PARIS Elvital Schampo Color Glans Färgskydd