Dr. Beckmann Kylskåpsfräschhet, 40 g

Pålitlig luktneutralisering & skydd av aromerna

Ny!

39 kr

(975 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 40 g

Bara 4 styck kvar på lager

Leverans senast torsdag, 08. oktober om du beställer senast onsdag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För kylskåpet
  • Neutraliserar oönskade lukter
  • Upp till 3 månaders effekt

Ofta köpt tillsammans med Dr. Beckmann Dr.Beckmann Tvättdoft Fresh, 250 ml

Dr. Beckmann Kylskåpsfräschhet, 40 g 39 kr (975 kr / kg)
Dr. Beckmann Dr.Beckmann Tvättdoft Fresh, 250 ml 33 kr (132 kr / l)
Totalpris: 72 kr
Beskrivning

Dr. Beckmann Kylskåpsfräschhet neutraliserar oönskade lukter i kylskåpet och bevarar aromerna hos de förvarade livsmedlen.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Effektiv filtrering: Gelformulan filtrerar partiklar som orsakar lukt och absorberar lukter från livsmedel som fisk, ost eller lök.
  • Långvarig effekt: Ger en effekt på upp till 3 månader.
  • Kompakt design: Ger platsbesparande förvaring i äggfacket.

Användning: Ta bort den transparenta folien, sätt på locket och placera produkten i kylskåpet. Byt ut produkten så snart gelen har sjunkit under markeringen.


Artikelnr.: MUE-10531
Innehåll: 40 g
EAN: 4008455105314
Tillverkarnr.: 10531
Varumärken: Dr. Beckmann
Juridisk information
Tillverkare: delta pronatura Dr. Krauss & Dr. Beckmann KG, Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329, Egelsbach, Tyskland, www.delta-pronatura.de

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Dr. Beckmann Kylskåpsfräschhet