BROOKLYN SOAP COMPANY Bodywash Dark Vanilla, 300 ml

Praktisk 2-i-1-rengöring & vård för varje dag

43 kr 48 kr -10%

(143 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 ml

Bara 3 styck kvar på lager

Leverans senast tisdag, 13. oktober om du beställer senast tisdag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För hud & hår
  • Kryddig, varm doft & panthenol
  • 2-i-1-rengöring & vård

Ofta köpt tillsammans med NIVEA MEN Deo Sprayer Fresh Active, 75 ml

BROOKLYN SOAP COMPANY Bodywash Dark Vanilla, 300 ml 43 kr (143 kr / l)
NIVEA MEN Deo Sprayer Fresh Active, 75 ml 69 kr (920 kr / l)
Totalpris: 112 kr
Beskrivning

Bodywash Dark Vanilla från BROOKLYN SOAP COMPANY är en duschgel och ett schampo för skonsam och grundlig rengöring av hud och hår. Formulan ger en behaglig känsla av välvårdad hud.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • 2-i-1-vård: Passar för praktisk rengöring av hud och hår.
  • Vårdande formula: Innehåller panthenol och vitamin E för en behaglig hudkänsla.
  • Grundlig rengöring: Rengör hud och hår skonsamt och grundligt.
  • Kryddig, varm doft: Ger en långvarig doftupplevelse med noter av mandarin, ros, cashmere, bourbonvanilj och amber.

Artikelnr.: MUE-200001878
Innehåll: 300 ml
EAN: 4260380015421
Tillverkarnr.: 200001878
Varumärken: BROOKLYN SOAP COMPANY
Användning: Fördela produkten jämnt på kroppen och håret. Skölj sedan noggrant.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Brooklyn Soap GmbH, Paulinenallee 32, 20259, Hamburg, Tyskland, bklynsoap.com

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för BROOKLYN SOAP COMPANY Bodywash Dark Vanilla