adidas Men Duschgel Vibes Energy Drive, 250 ml

Uppfriskande kroppsrengöring & fräsch hudkänsla

Ny!

39 kr

(156 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 250 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För känslig hud
  • Uppfriskande doft av bergamott & peppar
  • Vegansk formula för daglig användning

Ofta köpt tillsammans med Tabac Original Bath & Shower Gel, 400 ml

adidas Men Duschgel Vibes Energy Drive, 250 ml 39 kr (156 kr / l)
Tabac Original Bath & Shower Gel, 400 ml 132 kr (330 kr / l)
Totalpris: 171 kr
Beskrivning

Men Duschgel Vibes Energy Drive från adidas är en duschgel för daglig användning som även passar känslig hud. Den har en vegansk formula och kännetecknas av sin uppfriskande doft.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Uppfriskande doft: Doftar av bergamott och rosa peppar.
  • Vegansk formula: Innehåller växtbaserade ingredienser.
  • För känslig hud: Passar för skonsam daglig användning.

Artikelnr.: MUE-99350225850
Innehåll: 250 ml
EAN: 3616305924209
Tillverkarnr.: 99350225850
Varumärken: adidas
Hudtyp: känslig hud
Användning: Gnid in och löddra lotionen i handflatorna. Fördela sedan försiktigt på fuktig hud och skölj sedan noggrant av.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Tyskland, www.coty.com

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för adidas Men Duschgel Vibes Energy Drive