Listerine Munskölj Cool Mint, 500 ml

Tillförlitlig munhygien & långvarigt frisk andedräkt

Ny!

56 kr

(112 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 500 ml

I lager från 12. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 16. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Kompletterar den dagliga tandvården
  • Intensiv mintsmak
  • Med fyra eteriska oljor

Ofta köpt tillsammans med blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleaning Tandkräm, 75 ml

Listerine Munskölj Cool Mint, 500 ml 56 kr (112 kr / l)
blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleaning Tandkräm, 75 ml 33 kr (440 kr / l)
Totalpris: 89 kr
Beskrivning

Munsköljen Cool Mint från Listerine kompletterar den dagliga tandvården och ger en ren känsla i hela munnen. Den intensiva mintsmaken ger en långvarigt fräsch andedräkt.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • Kompletterande vård: Når även svåråtkomliga områden i munnen och mellan tänderna.
  • Bekämpar bakterier: Bekämpar bakterier som kan orsaka plack och dålig andedräkt.
  • Eteriska oljor: Formula med eukalyptol, mentol, metylsalicylat och tymol.
  • Skydd mot plack: Kan minska bildningen av plack.
  • Daglig fräschör: Stödjer den dagliga munhygienen med intensiv mintsmak.

Artikelnr.: MUE-901837
Innehåll: 500 ml
EAN: 3574661731025
Tillverkarnr.: 901837
Varumärken: Listerine
Juridisk information
Tillverkare: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Österrike, www.jnjaustria.at

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Listerine Munskölj Cool Mint

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder