L'ORÉAL PARIS Elvital Glycolic Gloss Shampoo, 200 ml

Skonsam rengöring för glansigt & följsamt hår

Ny!

88 kr 98 kr -10%

(440 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 200 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För matt och glanslöst hår
  • Med 2 % Gloss-komplex & glykolsyra
  • Formel utan sulfater

Ofta köpt tillsammans med L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvital Glycolic Gloss Shampoo, 200 ml 88 kr (440 kr / l)
L'ORÉAL PARIS Elvital Balsam Öl Magique Coco, 250 ml 63 kr (252 kr / l)
Totalpris: 151 kr
Beskrivning

Elvital Glycolic Gloss Shampoo från L'ORÉAL PARIS är ett flytande schampo för matt och glanslöst hår som ger en skonsam rengöring samt en glansig finish.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • 2 % Gloss-komplex: Innehåller glykolsyra som vårdar håret.
  • Slät håryta: Jämnar ut och förseglar hårytan för ökad ljusreflektion.
  • Vårdande formula: Fyller ut hårfibrerna och ger en följsam känsla.
  • Utan sulfater: Ger en extra skonsam rengöring.

Artikelnr.: MUE-AA737300
Innehåll: 200 ml
EAN: 3600524128005
Tillverkarnr.: AA737300
Varumärken: L'ORÉAL PARIS
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Tyskland, www.loreal.com/de-at/austria

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för L'ORÉAL PARIS Elvital Glycolic Gloss Shampoo