Laura Biagiotti Roma Uomo Shower Gel, 200 ml

Stig ut ur duschen med en elegant och sensuell doft

180 kr

(900 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 200 ml

Bara 5 styck kvar på lager

Leverans senast tisdag, 06. oktober om du beställer senast tisdag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Doftande duschtvål för män
  • Med basilika, mossa & cederträ
  • Med aromatiska & eleganta nyanser

Ofta köpt tillsammans med tetesept Duschgel Kraft & Energi, 250 ml

Laura Biagiotti Roma Uomo Shower Gel, 200 ml 180 kr (900 kr / l)
tetesept Duschgel Kraft & Energi, 250 ml 54 kr (216 kr / l)
Totalpris: 234 kr
Beskrivning

Upptäck Laura Biagiottis doftande duschtvål och svep in dig i en sensuell och aromatisk doft! Toppnoter av grapefrukt och basilika tillsammans med jordnära hjärtnoter som mossa kompletterar perfekt de mjuka basnoterna av vanilj, cederträ och sandelträ. Den eleganta och sensuella doften följer dig hela dagen.

Artikelnr.: MUE-F11AA202N
Innehåll: 200 ml
EAN: 8011530000165
Tillverkarnr.: F11AA202N
Varumärken: Laura Biagiotti
Hudtyp: för alla hudtyper
Doftnot: Aromatisk
Toppnot: Basilika
Hjärtnot: Lav
Basnot: Sandelträ, Vanilj, Cederträ
Användning: Gnid in och löddra lotionen i handflatorna. Fördela sedan försiktigt på fuktig hud och skölj sedan noggrant av.
Ingredienser (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Ppg-5-Ceteth-20, Sodium Chloride, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Decyl Glucoside, Linalool, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lauryl Methyl Gluceth-10 Hydroxypropyl Dimonium Chloride, Limonene, Tetrasodium Edta, Polyquaternium 7, Citronellal, Geraniol, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E)

Juridisk information
Tillverkare: Angelini Beauty S.p.A, Via Melchiorre Gioia n. 8, 20124, Milano, Italien, www.angelinibeauty.com

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Laura Biagiotti Roma Uomo Shower Gel