ATTITUDE Universalrengöringsmedel för Ytor, Citrus, 2 l

Mångsidig i hushållet

136 kr

(68 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 2 l

Bara 8 styck kvar på lager

Leverans senast onsdag, 07. oktober om du beställer senast onsdag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Allergivänlig
  • Biologiskt nedbrytbar
  • Med eteriska oljor

Ofta köpt tillsammans med Frosch Urinavlagrings- & Kalkborttagare Lavendel, 750 ml

ATTITUDE Universalrengöringsmedel för Ytor, Citrus, 2 l 136 kr (68 kr / l)
Frosch Urinavlagrings- & Kalkborttagare Lavendel, 750 ml 40 kr (53 kr / l)
Totalpris: 176 kr
Beskrivning

Universalrengöringsmedlet från ATTITUDE använder naturliga ingredienser för att rengöra ytor i hela hemmet.

Egenskaper:

  • Utan tillsatser
  • Växtbaserad och biologiskt nedbrytbar
  • Doft som härrör från naturliga ingredienser
  • Vegansk och inte testad på djur

Användning: Spraya på ytan, låt verka en kort stund och torka sedan av.

Artikelnr.: XBO-AT-49120
Innehåll: 2 l
EAN: 626232491203
Tillverkarnr.: 49120
Varumärken: ATTITUDE
Produktfunktion: Vegansk
Rengöringseffekt: Mot smuts
Ingredienser

Aqua (Water), Caprylyl glukosid, Myristylglukosid, Alcohol, Terpineol, Decanal, Allylkaproat

Juridisk information
Tillverkare: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för ATTITUDE Universalrengöringsmedel för Ytor, Citrus