syoss Schampo Keratin, 750 ml

Stärkande hårvård & påfyllning av hårstrukturen

128 kr 143 kr -10%

(171 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 750 ml

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans fredag, 23. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För svagt & skört hår
  • Med keratin & blå lotus
  • Vårdar & ger intensiv näring

Ofta köpt tillsammans med Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Schampo Keratin, 750 ml 128 kr (171 kr / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 150 kr (600 kr / l)
Totalpris: 278 kr
Beskrivning

Schampot Keratin från syoss är ett flytande schampo som är särskilt utvecklat för svagt och skört hår. Det fyller på hårets struktur med keratin och ger intensiv vård.

Alla höjdpunkter i korthet:

  • För svagt hår: Särskilt anpassat efter behoven hos svagt och skört hår.
  • Med keratin & blå lotus: Formel berikad med keratin och blå lotus.
  • Påfyllning av hårstrukturen: Fyller på hårets struktur med keratin.
  • Intensiv vård: Vårdar och ger håret intensiv näring.

Artikelnr.: MUE-2994346
Innehåll: 750 ml
EAN: 5201143725606
Tillverkarnr.: 2994346
Varumärken: syoss
Hårtyper: Skört hår, Skadat hår
Användning: Massera in schampot i fuktigt hår och skölj sedan noggrant.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Österrike, www.henkel.at

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för syoss Schampo Keratin

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder